EmlakHanem Mobile App

GİZLİLİK POLİTİKASI

Fikri Mülkiyet
Sitemizin orijinal içerik, özellik ve işlevleri bize aittir. Sitemizin tüm hakları saklıdır. Sitemizde paylaşılan her türlü yazı ve içerik ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır. Bunlar, sitemizin gönderileri kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Sonlandırma
Sitemiz Kullanıcıların siteye erişimini engelleyebilir. Bunların tamamını bildirimde bulunmaksızın yapabilir. Tüm bu sınırlama ve müdahaleler mülkiyet hükümleri, garanti muafiyetleri, tazminat olmadan fesih edilebilir.

Diğer Siteler İçin Bağlantılar
Sitemiz Adresiniz 3.parti site bağlantılarının şikayet edilmesi durumunda bu bağlantılara müdahale etme hakkına sahiptir. Sitemiz paylaştığı içeriklerdeki indirme bağlantıları ya da herhangi bir 3. parti siteye yönlendirme bağlantısından doğabilecek itilaflardan sorumlu değildir.

Uygulanacak Hukuk
Bu anlaşma dahilindeki herhangi maddeyi kapsayan detaylı kurallar, politikaların itilafı durumunda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.

Bu Anlaşma İçin Değişiklikler
Sitemiz Adresiniz bu anlaşma kapsamında güncellenen şartları sitede yayınlamak ile yükümlüdür. Bu maddelerin tamamı tek taraflı olarak Sitemiztarafından değiştirme hakkını saklı tutar. Bu değişiklerin ardından Sitemizi kullanmaya devam etmeniz yeni şartların kabul edildiğini gösterir.